V Niedziela Wielkanocna – 07.05.2023

1. Jutro 8 maja święto św. Stanisława – biskupa i męczennika – głównego patrona Polski. Msze św. o godzinie 9.00 i 18.00.
  2. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii ks. prof. Mieczysława Nowaka – będzie głosił kazanie a po Mszach św. będzie można nabyć jego książki.
  3. 12 maja w Zakątku Klemensa o godz. 19.00 odbędzie się projekcja filmu o tematyce religijnej – The Chosen – zapraszamy!
  4. W każdą niedzielę od godz. 10:00 do 14:00 zapraszamy do domu parafialnego na kęsa do Klemensa. W Zakątku można spotkać się, porozmawiać przy kawie, herbacie, dobrym cieście. Zapraszamy!
  5. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii, a z drugiej strony na rzecz uchodźców z Ukrainy.
  6. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła. Zapraszamy też do aktywnego włączenia się w redagowanie gazetki.