V Niedziela zwykła – 05.02.2023

1. W piątek 10 lutego o godz. 9:00 Msza Święta w intencji chorych z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Zapraszamy.
  2. W każdą niedzielę od godz. 10:00 do 14:00 zapraszamy do domu parafialnego na kęsa do Klemensa. W Zakątku można spotkać się, porozmawiać przy kawie, herbacie, dobrym cieście. Zapraszamy
  3. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii. A z drugiej strony na rzecz uchodźców z Ukrainy.
  4. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła. Zapraszamy też do aktywnego włączenia się w redagowanie gazetki.
  5. Wizyta duszpasterska-kolęda :
    W poniedziałek 6 lutego od godz. 17:00 Stara Wieś ul. Pieczarkowa, Słowiańska, Piękna i Borowikowa
    We wtorek 7 lutego od godz. 17:00 ul. Jemiołowa, Tymiankowa, Leśnej Mgły i Barwna.
    W środę 8 lutego od godz. 17:00 ul. Zielony Zakątek i Głogowa.
    W czwartek 9 lutego od godz. 17:00 ul. Brwinowska, Kameliowa, Radosna, Derkacza, Bażantowa, Łubinowa i Polnych Maków.
    W piątek 10 lutego od godz. 17:00 Stara Wieś ul. Głogowa, os. Tryton.
    W sobotę 11 lutego od godz. 11:00 wieś Walendów ul. Nad Utratą, Romantyczna, Cyranki i Gwiaździsta.
    W niedzielę 12 lutego od godz. 14:00 ul. Kaczeńców i Stawowa, stare bloki i domki jednorodzinne.
  6. Intencje mszalne na bieżący tydzień wywieszone w gablocie przed kościołem.
  7. Są wolne intencje w miesiącu lutym.