VI Niedziela Wielkanocna – 14.05.2023

Dziś gościmy w naszej parafii ks. prof. Mieczysława Nowaka, który głosi kazania. Możliwość nabycia jego książek po każdej Mszy św.

W tym tyfoniu:

1. We wtorek 16 maja – święto Św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona naszego ks. Proboszcza. Msze św o godz. 7.00 [w intencji ks. Proboszcza] i o godz. 18.00.
  2. W sobotę 20 maja o godz. 12.00 – Pierwsza Komunia Święta klasy 3c z Nadarzyna. Spowiedź dla dzieci i rodziców w piątek o godz. 17.00.
  3. W sobotę 20 maja od godz 14.00 w Walnedowie Piknik Strażacki na terenie  rekreacyjnym. Przewidziano wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych.
  4. W najbliższy piątek 19 maja o godz. 19.00 – kolejny pokaz serialu The Chosen w domu parafialnym – wstęp wolny! Zapraszamy!
  5. W nabliższą sobotę godz. 14-18 i niedzielę godz. 10-14 zapraszamy na Warsztaty Biblijne prowadzone w Zakątku Klemensa przez dr Maję Marię Miduch. Zgłoszenia uczestników na maila: spotkanianiebo@gmail.com
    Koszt warsztatu: 100zł. W cenie przewidziany obiad zarówno w sobotę jak i niedzielę, jak również kawa, herbata.
  6. Parafialny Caritas zwraca się z prośbą o odzież i obuwie.
  7. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii, a z drugiej strony na rzecz uchodźców z Ukrainy.
  8. W każdą niedzielę od godz. 10:00 do 14:00 zapraszamy do domu parafialnego na kęsa do Klemensa. W Zakątku można spotkać się, porozmawiać przy kawie, herbacie, dobrym cieście. Zapraszamy!
  9. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła. Zapraszamy też do aktywnego włączenia się w redagowanie gazetki.