VII Niedziela zwykła – 20.02.2022

1. Wizytacja duszpasterska – „kolęda”:
    • Sobota 26 lutego od godz. 10:00 osiedle Wentana i Walendia w Walendowie
    • I tak zakończyliśmy kolędę w tym roku. Wszystkim, którzy nas przyjęli dziękujemy. Jeśli jest ktoś, kto chciałby przyjąć księdza po kolędzie, może to uczynić, zgłaszając w tym tygodniu do kancelarii, lub osobiście umówić się z księdzem na konkretny termin.
  1. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii i na utrzymanie parafii.
  2. KURS PRZEDMAŁŻENSKI rozpoczyna się w naszej parafii 4 marca (piątek przed pierwszą niedzielą Wielkiego Postu) i będzie prowadzony w systemie piątek i sobota godz. 19:00, w niedzielę o godz. 18:00.
  3. Prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  4. Dziś sprzedaż cegiełek i zbiórka do puszek na rzecz odnowienia domu i ogrodów parafialnych – grupa synodalna zaprasza do wsparcia.
    Prosimy o życzliwość.
  5. Na ogrodzeniu kościoła od strony ronda wisi skrzynka na intencje modlitewne dla wszystkich, którzy potrzebują modlitwy.
    W każdy poniedziałek o godz. 19:00 nasza parafialna Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym modli się we wszystkich powierzonych intencjach.
  6. Intencje mszalne na bieżący tydzień wywieszone w gablocie przed kościołem.
  7. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek, dezynfekcji i zachowaniu dystansu społecznego.