XVII Niedziela Zwykła – 24.07.2022

1. Dziś po każdej Mszy Świętej poświęcenie pojazdów. Zbierane ofiary przeznaczane są na zakup pojazdów dla polskich misjonarzy.
  2. W następną niedzielę zbiórka do puszek z przeznaczeniem na remon pomieszczeń parafialnego CARITAS.
  3. Grupa pątników z Nadarzyna zaprasza na wspólne piesze pielgrzymowanie do Częstochowy w dniach od 6 do 14 sierpnia w ramach 311 WPP pod hasłem „Stworzył i posłał ich”. Ruszamy po Mszy Świętej w naszym kościele o godz. 9:00. Bliższe informacje umieszczone na plakacie w gablocie lub na stronie https://www.warszawa.paulini.pl/warszawska-pielgrzymka-piesza
    Zapraszamy do składania intencji (skrzynka za ławkami), które zabierzemy do omodlenia na pielgrzymim szlaku – intencje zbieramy do dnia 6 sierpnia.
  4. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii. A z drugiej strony na rzecz uchodźców z Ukrainy.
  5. Prasa katolicka Niedziela, Gość Niedzielny i List Klementyński do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  6. W każdą niedzielę od godz. 10:00 d o14:00 zapraszamy na „Kęsa do Klemensa” na spotkanie parafian przy dobrej kawie, domowym cieście w domu parafialnym.
  7. Intencje mszalne na bieżący tydzień wywieszone w gablocie przed kościołem.
  8. Wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego wypoczynku – nie zapominajcie o Panu Bogu.