XXVI Niedziela Zwykła – 25.09.2022

1. We wtorek 27 września – wspomnienie Św. Wincentego a Paulo
  2. W środę 28 września – wspomnienie Św. Wacława męczennika
  3. W czwartek 29 września – Święto Świętych Archaniołów – Michała, Rafała i Gabriela
  4. W piątek 30 września – wspomnienie Św. Hieronima – doktora Kościoła.
  5. W sobotę 1 października. Rano Msza Święta o godz. 9:00 . Po Mszy różaniec i całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu. Nie ma Mszy o godz. 7:00 rano. W sobotę nie ma różańca po Mszy wieczornej.
  6. W październiku codziennie po Mszy Świętej wieczornej odmawiamy różaniec.
    Różaniec dla dzieci – od poniedziałku do piątku o godz. 17:00. Zapraszamy.
  7. Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za piękno i bogactwo liturgii. Czytając, śpiewając psalmy, służąc jako ministranci wzbogacamy oprawę liturgii. Opiekunem ministrantów jest ks. Jerzy chętnych zapraszamy do kontaktu. Spotkania w sobotę o godz. 10:00 w domu prafialnym
  8. W każdy poniedziałek o godz. 19:00 nasza parafialna Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym modli się we wszystkich powierzonych intencjach.
  9. Ksiądz Marcin zaprasza na spotkania Kręgu Biblijnego. Dla mężczyzn spotkania biblijne w środę o godz. 19:00 w domu parafialnym. Dla kobiet spotkania biblijne w czwartek o godz. 19:00 w domu parafialnym.
  10. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii. A z drugiej strony na rzecz uchodźców z Ukrainy.
  11. Prasa katolicka Niedziela, Gość Niedzielny i List Klementyński do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  12. Budujmy wspólnotę – W każdą niedzielę od godz. 10:00 d o14:00 zapraszamy do Zakątka na „Kęsa do Klemensa” na spotkanie parafian przy dobrej kawie, domowym cieście w domu parafialnym. Dla dzieci specjalny pokój zabaw.
  13. „Kto śpiewa dwa razy się modli” – powiedział Św. Augustyn. Wszystkich, którzy mają pragnienie modlitwy śpiewem zapraszamy do wspólnego śpiewania w zespole Cantate Domino. Próby odbywają się we wtorki o godz. 19:30 w domu parafialnym.
  14. Intencje mszalne na bieżący tydzień wywieszone w gablocie przed kościołem.