XXVIII Niedziela Zwykła – 09.10.2022

1. W czwartek 13 października wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera
  2. W sobotę 15 października wspomnienie św. Teresy od Jezusa
  3. Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za piękno i bogactwo liturgii. Czytając, śpiewając psalmy, służąc jako ministranci wzbogacamy oprawę liturgii. We wtorki próby parafialnego chóru Cantate Domino. Próby odbywają się we wtorki o godz. 19:30 w domu parafialnym. Opiekunem ministrantów jest ks. Jerzy chętnych zapraszamy do kontaktu – najbliższa zbiórka w sobotę 15 października o godz 10:0 w domu parafialnym.
  4. W każdy poniedziałek o godz. 19:00 nasza parafialna Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym modli się we wszystkich powierzonych intencjach.
  5. Ksiądz Marcin zaprasza na spotkania Kręgu Biblijnego. Dla mężczyzn spotkania biblijne w środę o godz. 19:00 w domu parafialnym. Dla kobiet spotkania biblijne w czwartek o godz. 19:00 w domu parafialnym.
  6. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii. A z drugiej strony na rzecz uchodźców z Ukrainy.
  7. Za tydzień 16 października “Dzień Papieski”
  8. Prasa katolicka Niedziela, Gość Niedzielny i List Klementyński do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  9. Budujmy wspólnotę – W każdą niedzielę od godz. 10:00 d o14:00 zapraszamy do Zakątka na „Kęsa do Klemensa” na spotkanie parafian przy dobrej kawie, domowym cieście w domu parafialnym. Dla dzieci specjalny pokój zabaw.
  10. Intencje mszalne na bieżący tydzień wywieszone w gablocie przed kościołem.
  11. Przypominamy, że co 20 lat powinniśmy przedłużyć prawo do grobu składając opłatę. Prosimy nie wrzucać naturalnych odpadów (kwiatów, liści itp) do kontenerów na cmentarzu – można je składać na pryzmę z tyłu.