XXII Niedziela zwykła – 01.09.2024

Dziś 85 rocznica wybuchu II Wojny Światowej O godzinie 10.30 modliliśmy się w intencji ofiar. Msza z udziałem harcerzy i skautów. Dziękujemy za Waszą obecność.

1. W poniedziałek 2 września o godzinie 8.00 Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców.
  2. W czwartek 5 września pierwszy czwartek miesiąca. O godzinie 17:30 Koronka do Bożego Miłosierdzia, Msza Święta i całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. 6 września Pierwszy piątek miesiąca, księża odwiedzą chorych w domach.
  4. W sobotę 7 września – pierwsza sobota miesiąca. O godz 9.00 Msza Święta w intencji członków Żywego Różańca i całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. W pierwsze soboty modlimy się w intencji wynagradzającej wszystkie grzechy uczynione przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy Świętej nabożeństwo wynagradzające: różaniec i medytacja. Zapraszamy serdecznie wszystkich!!! Spowiedź rano pół godziny przed Mszą Świętą, a popołudniu od godziny 17.00.
  5. W następną niedzielę na Mszę o godzinie 12.00 szczególnie zapraszamy dzieci, które w tym roku katechetycznym przystąpią do pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców.
  6. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc potrzebującym. Z naszej parafii.
  7. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła.
Zakątek Klemensa zaprasza po przerwie w każdą niedzielę między 10 a 14. Zapraszamy na kawę, ciasto.