I Niedziela Wielkiego Postu – 06.03.2022

1. Nabożeństwa Wielkopostne:
    Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17:00 dla dzieci, a po Mszy Św. o godz. 18:00 dla dorosłych.
    Gorzkie Żale śpiewamy w niedzielę po Mszy Św. o godz. 17:00
    [Za udział w tych nabożeństwach można otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami!] Zapraszamy!
  2. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii i na utrzymanie parafii.
  3. Parafialny Caritas prowadzi zbiórkę żywności, środków opatrunkowych i higienicznych dla uchodźców z Ukrainy. Dary przyjmujemy w budynku parafialnym we wtorki od 10:00 do 12:00 oraz codziennie od 16:00 do 18:00.
    Włączmy się aktywnie w pomoc dla Ukrainy.
  4. Dziś po Mszy Świętej o godz. 10:30 katecheza na temat modlitwy osobistej w domu parafialnym, w następną niedzielę „O rozeznawaniu duchowym”
  5. Za miesiąc luty przekazaliśmy 3 tys. na rzecz pomocy dla rodzin z Syrii. Ofiarodawcom dziękujemy.
    Ze zbiórki na Ukrainę w ubiegłą niedzielę przekazaliśmy 7 tys. zł do Caritas parafialnego i 7 tys. zł do Caritas Polska. Ofiarodawcom dziękujemy.
  6. W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza Święta dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców.
  7. KURS PRZEDMAŁŻENSKI rozpoczął się w naszej parafii 4 marca (piątek przed pierwszą niedzielą Wielkiego Postu) i będzie prowadzony w systemie piątek i sobota godz. 19:00, w niedzielę o godz. 18:00.
  8. Prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  9. Na ogrodzeniu kościoła od strony ronda wisi skrzynka na intencje modlitewne dla wszystkich, którzy potrzebują modlitwy. Na naszej stronie internetowej również można w prosty sposób przesłać takie intencje.
    W każdy poniedziałek o godz. 19:00 nasza parafialna Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym modli się we wszystkich powierzonych intencjach.
  10. Intencje mszalne na bieżący tydzień wywieszone w gablocie przed kościołem.
  11. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek, dezynfekcji i zachowaniu dystansu społecznego.