II Niedziela Wielkiego Postu – 05.03.2023

1. W przyszłą niedzielę o godzinie 13.00 dodatkowa Msza Święta dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców.
  2. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się 26 marca w niedziele.
  3. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek ”Ad Gentes” na pomoc dla polskich misjonarzy.
  4. 6 maja ks. bp. Rafał Markowski udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży
  5. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła. Zapraszamy też do aktywnego włączenia się w redagowanie gazetki.
  6. Rozpoczynamy kurs przedmałżeński o godz: 18:00. Kurs będzię się odbywał w systemie piątek, sobota o godzinie 19:00, niedziela godz: 18:00. Zainteresowanych zapraszamy!
  7. W każdą niedzielę od godz. 10:00 do 14:00 zapraszamy do domu parafialnego na kęsa do Klemensa. W Zakątku można spotkać się, porozmawiać przy kawie, herbacie, dobrym cieście. Zapraszamy
  8. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii. A z drugiej strony na rzecz uchodźców z Ukrainy.