II Niedziela Wielkiego Postu – 13.03.2022

 1. Nabożeństwa Wielkopostne:
  Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17:00 dla dzieci, a po Mszy Św. o godz. 18:00 dla dorosłych.
  Gorzkie Żale śpiewamy w niedzielę po Mszy Św. o godz. 17:00
  Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpóst zupełny pod zwykłymi warunkami. Zapraszamy!

 2. Dziś 9 rocznica wyboru Ojca Świętego Franciszka na Stolicę Apostolską. Pamiętajmy w naszej modlitwie.
  Dziś o godzinie 13:00 dodatkowa Msza święta dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców. Msza w intencji pokoju na Ukrainie. Po Mszy spotkanie integracyjne w domu parafialnym.
 3. Dziś zbiórka do puszek na rzecz misji katolickich „Ad Gentes”.
 4. 19 marca w sobotę Uroczystość Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.
 5. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii. A z drugiej strony na rzecz uchodźców z Ukrainy.
 6. Parafialny Caritas prowadzi zbiórkę żywności, środków opatrunkowych i higienicznych dla uchodźców z Ukrainy. Dary przyjmujemy w budynku parafialnym we wtorki od 10:00 do 12:00 oraz codziennie od 16:00 do 18:00. Włączmy się aktywnie w pomoc dla Ukrainy.
 7. Po Mszy Świętej o godz. 10:30 katecheza na temat „O rozeznawaniu duchowym” w domu parafialnym.
 8. TRWA KURS PRZEDMAŁŻENSKI od 4 marca w systemie piątek i sobota godz. 19:00, w niedzielę o godz. 18:00.
 9. Prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła.
 10. Na ogrodzeniu kościoła od strony ronda wisi skrzynka na intencje modlitewne dla wszystkich, którzy potrzebują modlitwy. Intencje można składać również na naszej stronie internetowej: www.parafianadarzyn.pl/modlitwa/
  W każdy poniedziałek o godz. 19:00 nasza parafialna Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym modli się we wszystkich powierzonych intencjach.
 11. Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi ogłaszają rekrutację do przedszkola w Kostowcu. Siostry przyjmują dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Zapewniają wychowanie w duchu chrześcijańskich wartości oraz wszechstronny rozwój dziecka w przyjaznej bezpiecznej atmosferze. Szczegóły na stronie: www.przedszkolewkostowcu.pl
 12. Intencje mszalne na bieżący tydzień wywieszone w gablocie przed kościołem.
 13. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek, dezynfekcji i zachowaniu dystansu społecznego.