II Niedziela Wielkiego Postu – 25.02.2024

1. 1 marca pierwszy piątek miesiąca. Msze Święte o godzinie 7:00 i 18:00. Spowiedź w czasie Mszy. Księża odwiedzą chorych w domach.
  2. 2 marca pierwsza sobota miesiąca. Msza Święta o godzinie 9:00 po Mszy całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec.
  3. W piątek droga krzyżowa dla dzieci o godzinie 17:00, dla dorosłych po Mszy o godzinie 18:00.
    O godzinie 19:00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.
  4. W każdą niedzielę po Mszy o godzinie 17:00 śpiewamy Gorzkie Żale.
  5. Od 10:00 do 14:00 zapraszamy do Zakątka Klemensa w domu parafialnym na kawę i ciasto, dla dzieci kącik zabaw.
  6. Zapraszamy narzeczonych na godzinę 18:00 do domu parafialnego. Kurs potrwa do 17 marca i będzie prowadzony w systemie weekendowym piątek, sobota o godzinie 19:00 i niedziela o godzinie 18:00. Chętnych zapraszamy.
  7. Dziś zbiórka do puszek na Misje Ad Gentes.
  8. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii i w Ukrainie w ramach jałmużny wielkopostnej.
  9. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  10. Zakończyliśmy wizytację duszpasterską, kolędę. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nas przyjęli i za złożone ofiary.
  11. We wtorek 9 kwietnia organizujemy pielgrzymkę. Nawiedzimy sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej w Skarżysku Kamiennej, muzeum martyrologii wsi polskiej w Michniowie, klasztor sióstr Bernardynek w Świętej Katarzynie i opactwo Benedyktynów na Świętym Krzyżu. Wyjazd o godzinie 6:30 powrót ok godziny 20:00. Koszt 120 zł (w tym obiad i wejście do muzeum). Zapisy w kancelarii. Zapraszamy.
  12. W sobotę kolejne spotkanie dzieci w ramach Pięć Pierwszych Sobót. Tym razem w Parafii Świętego Jana Pawła II w Ruścu początek godzina 9:00.