III Niedziela Wielkanocna – 01.05.2022

W tym tygodniu:
 1. 3 maja – Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski – Msze Święte jak w niedzielę, nie będzie Mszy o godz. 20:00
 2. 5 maja – pierwszy czwartek miesiąca o godz. 17:30 koronka do miłosierdzia Bożego, Msza Święta i całonocne wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 19:40. (po próbie młodzieży do bierzmowania).
 3. 6 maja – pierwszy piątek miesiąca. Księża odwiedzą chorych w domach.
 4. 7 maja – pierwsza sobota miesiąca. O godz. 9:00 Msza Święta w intencji Kółek Żywego Różańca i wynagradzająca Sercu Maryi. Po Mszy Świętej różaniec.
 5. W sobotę o godz. 12:00 dzieci z klasy IIIA przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Spowiedź dla dzieci rodziców w piątek o godz. 16:00.
 6. W niedzielę 8 maja o godz. 17:00 ks. Bp Rafał Markowski udzieli bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Spowiedź dla młodzieży i świadków w sobotę od godz. 17:00 do 18:00. Próby we czwartek i piątek o godz. 19:00.
 7. Następna niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza. Taca na Seminarium Duchowne z Warszawie.
 8. Nadal zbieramy walizki i torby podróżne dla Ukraińskich uchodźców, którzy wyjeżdżają dalej z Centrum PTAK EXPO. Można je przynosić do domu parafialnego do pierwszej Sali na pierwszym piętrze. Walizki każdej wielkości, mogą mieć drobne uszkodzenia, najchętniej żeby były na kółkach. Dziękujemy.
 9. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii. A z drugiej strony na rzecz uchodźców z Ukrainy.
 10. Za miesiąc kwiecień przekazaliśmy 3 tys. zł na pomoc Rodzina Rodzinie w Syrii i 2 tys. zł na pomoc Ukrainie.
 11. Trwają prace przy remoncie naszych starych organów. Prosimy o wsparcie finansowe tych prac.
 12. Prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła. Również drugi numer Listu Klementyńskiego – koszt druku egzemplarza 2 zł, jeśli ktoś może prosimy o złożenie ofiary.
 13. Intencje mszalne na bieżący tydzień wywieszone w gablocie przed kościołem.
Chrystus Zmartwychwstał – Prawdziwie Zmartwychwstał, Alleluja !