III Niedziela Wielkiego Postu – 03.03.2024

1. W poniedziałek 4 marca Święto Świętego Kazimierza Królewicza. Jest to dzień imienin Ks. Kardynała Kazimierza Nycza, pamiętajmy w modlitwie o naszym Pasterzu.
  2. W piątek droga krzyżowa dla dzieci o godzinie 17:00, dla dorosłych po Mszy o godzinie 18:00.
  3. W każdą niedzielę po Mszy o godzinie 17:00 śpiewamy Gorzkie Żale.
  4. W następną niedzielę dodatkowa Msza Święta o godzinie 13:00 dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców. Zapraszamy.
  5. Od 10:00 do 14:00 zapraszamy do Zakątka Klemensa w domu parafialnym na kawę i ciasto. Dla dzieci kącik zabaw.
  6. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii i w Ukrainie w ramach jałmużny wielkopostnej.
  7. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  8. 17 marca rozpoczną się rekolekcje wielkopostne dla dorosłych.
  9. We wtorek 9 kwietnia organizujemy pielgrzymkę. Nawiedzimy sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej w Skarżysku Kamiennej, muzeum martyrologii wsi polskiej w Michniowie, klasztor sióstr Bernardynek w Świętej Katarzynie i opactwo Benedyktynów na Świętym Krzyżu. Wyjazd o godzinie 6:30 powrót ok godziny 20:00. Koszt 120 zł (w tym obiad i wejście do muzeum). Zapisy w kancelarii, zapraszamy.