III Niedziela Zwykła – 23.0.1.2022

1. UWAGA zmiana!
    W styczniu msze święte o godz. 7:00, 17:00|
    Kancelaria parafialna w miesiącu styczniu czynna od pon-do pt rano 8:00 do 9:00 i po południu od 15:30 do 16:30.
  2. W następną niedzielę zbiórka do puszek racji Światowego Dnia Trędowatych.
  3. Wizytacja duszpasterska – „kolęda”:
    – Dziś od godz. 14:30 ul. 14:30 ul. Magnolii i Kokosowa na Strzeniówce
    – W poniedziałek 24 stycznia od godz. 16:30 ul. Komorowska, Dzika, Tujowa, Świetlików, Magdalenki, Miodowa, Lawendowa, Macierzanki, Biedronki na Strzeniówce
    – We wtorek 25 stycznia od godz. 16:00 ul. Jeżynowa, Spacerowa, Jasna, Brzoskwiniowa, Kukułki, Skowronków, Jaskółcza, Wesoła i Dębowa.
    – W środę 26 stycznia od godz. 18:00 ul. Kwiatu Paproci, Konwaliowa, Jałowcowa, Porzeczkowa, Kazimierzowska na Strzeniówce.
    – W czwartek 27 stycznia od godz. 17:00 ul. Łoniewskiego, Rosy i Poranka w Kajetnach.
    – W piątek 28 stycznia od godz. 16:00 ul. Rolna z bocznymi, Zielna, Bzów, Wilgi, Modra, Polnej Róży od trasy Katowickiej do ul. Gołębiej.
    – W sobotę 29 stycznia od godz. 10:00 ul. Starowiejska, Baśniowa, Bajkowa, Calineczki w Starej Wsi.
    – W niedzielę 30 stycznia od godz. 14:30 Stara Wieś nad trasą katowicką i ul. Południowa.
  4. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii i na utrzymanie parafii.
  5. Prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  6. Na ogrodzeniu kościoła od strony ronda wisi skrzynka na intencje modlitewne dla wszystkich, którzy potrzebują modlitwy. W każdy poniedziałek o godz. 19:00 nasza parafialna Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym modli się we wszystkich powierzonych intencjach.
  7. Intencje mszalne na bieżący tydzień wywieszone w gablocie przed kościołem.
  8. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek, dezynfekcji i zachowaniu dystansu społecznego.
  9. Prace remontowe w domu parafialnym w toku – przygotowanie przestrzeni dla życia wspólnoty naszego Kościoła. Chętnych do pomocy, czy wsparcia finansowego tego dzieła zapraszamy do kontaktu z koordynatorką Edytą. (patrz kontakty synodalnej grupy)