IV Niedziela Adwentu – 18.12.2022

1. Msze Święte roratnie w naszym kościele o godz. 6:45 od poniedziałku do piątku. Po Mszy Świętej zapraszamy na poczęstunek do domu parafialnego.
  2. SPOWIEDŹ
    W czwartek i piątek godz. 17:00, 18:00, 19:00 i sobotę rano od 8:00 do 9:00.

W sobotę Msza Święta o godz. 9:00.
  3. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu do piątku 23 grudnia.
  4. Uroczystość Bożego Narodzenia rozpoczynamy Pasterką, którą odprawi Ks. Bp. Rafał Markowski.
    Msze Święte w Boże Narodzenie o godz. 9:15, 10:30, 12:00 i 17:00 – nie ma Mszy o godz. 20:00.
  5. W drugi dzień Świąt porządek Mszy jak w niedzielę, nie ma Mszy o godz. 20:00.
  6. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii. A z drugiej strony na rzecz uchodźców z Ukrainy.
  7. Prasa katolicka Niedziela (10zł), Gość Niedzielny (8zł) i List Klementyński do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła. Zapraszamy też do aktywnego włączenia się w redagowanie gazetki.
  8. CARITAS rozprowadza świece i opłatki na stół wigilijny. Opłatki można też otrzymać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
    Dochód ze świec jest przeznaczony na świąteczną pomoc rodzinom potrzebującym, a z opłatków na świąteczny wystrój kościoła, rekolekcje i dzieła duszpasterskie w adwencie.
  9. Zakątek Klemensa zaprasza za dwa tygodnia 1 stycznia. W Święta Bożego Narodzenia nieczynne.
  10. Wizyta duszpasterska-kolęda :
    W poniedziałek 19 grudnia od godz. 17:00: ul. Wiosenna, Liliowa, Malwy i Fiołkowa w Nadarzynie.
    We wtorek 20 grudnia od godz. 17:00 ul. Turystyczna i Mazurska w Nadarzynie
  11. Intencje mszalne na bieżący tydzień wywieszone w gablocie przed kościołem.