IV Niedziela Wielkiego Postu – 27.03.2022

1. Dziś rozpoczęły się rekolekcje wielkopostne dla dorosłych, które głosi ks. Bartłomiej Pergoł – notariusz Kurii. Nauka na każdej Mszy Świętej.
    W poniedziałek i wtorek:
    – godz. 9:00 Msza Święta z nauką
    – godz. 18:00 Msza Święta z nauką
    – godz. 19:30 nauka dla młodzieży

SPOWIEDŹ w poniedziałek i wtorek rano od godz. 8:30, a po południu od godz. 17:00 Zapraszamy!
  2. Nabożeństwa Wielkopostne:

– Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17:00 dla dzieci, a po Mszy Św. o godz. 18:00 dla dorosłych.
    – Gorzkie Żale śpiewamy w niedzielę po Mszy Św. o godz. 17:00

Zapraszamy!
  3. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii, a z drugiej strony na rzecz uchodźców z Ukrainy.
  4. Na naszej stronie parafialnej została umieszczona skrzynka intencji modlitewnych pt. modlitwa SOS. Jest to całkowicie anonimowe narządzie za pomocą, którego można przekazać prośbę o modlitwę w konkretnej intencji. Na naszym ogrodzeniu kościoła od strony ronda również wisi skrzynka na intencje modlitewne dla wszystkich, którzy potrzebują modlitwy.
    W podanych intencjach modli się wspólnota Odnowy w Duchu Świętym i Koła Żywego Różańca.
  5. Dziś po Mszy Świętej o godz. 10:30 kolejna katecheza dla chętnych. Temat: O uczuciach i emocjach jako sposobach poznawania siebie i o tym jak odkrywać Boże działanie w nas poprzez emocje, które nam towarzyszą. W następną niedzielę katecheza której tematem będzie symbolika Triduum Paschalnego. Serdecznie zapraszamy.
  6. Parafialny Caritas rozprowadza świece na stół wielkanocny, na rzecz wsparcia na święta dla rodzin potrzebujących z naszej parafii.
    Prosimy, aby Panie zorganizowały zbiórkę na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  7. Prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  8. Są wolne intencje mszalne.
  9. Intencje mszalne na bieżący tydzień wywieszone w gablocie przed kościołem.
  10. Od 28 marca nie będzie już obowiązku noszenia maseczek.