IV Niedziela zwykła – 30.01.2022

Od wtorku msze święte w dni powszednie o godz. 7:00, 18:00. Kancelaria parafialna w miesiącu czynna od poniedziałku do piątku rano 8:00 do 9:00 i po południu od 16:30 do 17:30.
  • We środę 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Boskiej Gromnicznej msze święte o godz. 9:00 i 18:00.
    Taca w tym dniu przeznaczona na Klasztory Kontemplacyjne.
  • Pierwszy czwartek miesiąca o godz. 17:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, Msza święta i całonocne wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  • Pierwszy piątek miesiąca o godzinie 19:00 dodatkowa Msza święta dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
    Księża odwiedzą chorych w domach.
  • Pierwsza sobota miesiąca o godz. 9:00 msza święta w intencji Kółek Żywego Różańca i przebłagalna za grzechy wobec Serca Maryi. Po mszy różaniec i całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu. Nie ma mszy o godz. 7:00
  • Spowiedź w czwartek i piątek rano od 6:30, a po południu od godz. 17:00. W sobotę rano od 8:30, po południu od 17:00.
Wizytacja duszpasterska – „kolęda”:
  • Dziś od godz. 14:30 ul. Stara Wieś nad trasą Katowicką i ul. Południowa
  • W poniedziałek 31 stycznia od godz. 16:00 ul. Grodziska od początku do Bałtyckiej z bocznymi: Miła, Czarnego Bzu, Wakacyjna, Srebrna, Krokusowa, Agawy, Kamykowa
  • We wtorek 1 lutego od godz. 16:00 ul. Grodziska od Bałtyckiej do ul. Piniowej z bocznymi: Bałtycka, Witosa, Sygietyńskich, Leśna, Zacisze na Starej Wsi.
  • W czwartek 3 lutego od godz. 16:00 dokończenie ul. Grodziskiej z ulicami Bracka, Piniowa, i Nastrojowa oraz ul. Rumiankowa
  • W sobotę 5 lutego od godz. 11:00 ul. Poziomkowa i Borówkowa w Starej Wsi.
Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii i na utrzymanie parafii.
Prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła.
Dziś Światowy Dzień Trędowatych zbiórka do puszek przed kościołem na rzecz leczenia chorych na trąd Fundacji Polskiej Raoula Follereau.
Na naszej stronie internetowej oraz ogrodzeniu kościoła od strony ronda wisi skrzynka na intencje modlitewne dla wszystkich, którzy potrzebują modlitwy.
W każdy poniedziałek o godz. 19:00 nasza parafialna Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym modli się we wszystkich powierzonych intencjach.

Intencje mszalne na bieżący tydzień wywieszone w gablocie przed kościołem.
Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek, dezynfekcji i zachowaniu dystansu społecznego.