Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, Maryi – 01.01.2023

W dniu 31 grudnia zmarł Papież senior Benedykt XVI . Polecamy go miłosierdziu Bożemu w naszych modlitwach.
Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii. A z drugiej strony na rzecz uchodźców z Ukrainy.
Bardzo dziękujemy wszystkim parafianom, którzy wsparli naszą parafię materialnie i duchowo w ubiegłym roku.
  1. Pierwszy czwartek miesiąca – o godz. 16:30 Koronka do miłosierdzia Bożego, Msza Święta i całonocne wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  2. W piątek 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli.
    Msze Święte w naszym Kościele o godz. 8:00, 9:15, 10:30 i o godz. 17:00. Na każdej Mszy Świętej poświęcenie kredy i kadzidła.
    ORSZAK TRZECH KRÓLI
    O godz. 11:30 zawiązanie wspólnoty na ul. Sitarskich przy cmentarzu.
    O godz. 12:00 orszak wyruszy na Rynek, gdzie będziemy wspólnie kolędować.
    Zachęcamy do przebierania się w postaci kolędnicze. Orszak CZERWONY – Europejski SP Nadarzyn, Orszak NIEBIESKI – Afrykański SP Rusiec, Orszak ZIELONY –Azjatycki SP Młochów.
    Zapraszamy wszystkich serdecznie do wspólnego świętowania. Organizatorem jest Gmina Nadarzyn, NOK i Parafia.
  3. We wtorek o godzinie 20:00 w domu parafialnym spotkanie dla organizatorów i chętnych do pomocy.
  4. Taca w Uroczystość Objawienia przeznaczona na misje katolickie.
  5. Prasa katolicka Niedziela (10zł), Gość Niedzielny (8zł) i List Klementyński do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła. Zapraszamy też do aktywnego włączenia się w redagowanie gazetki.
  6. Wizyta duszpasterska-kolęda :

W poniedziałek 2 stycznia od godz. 10:00 ul. Mszczonowska
    We wtorek 3 stycznia od godz. 17:00 ul. Leśna, Podleśna i domki komunalne na Błońskiej w Nadarzynie od godz. 18:00 ul. Tulipanowa.
    W środę 4 stycznia od godz. 17:00 ul. Sosnowa, Nad Mrówką, Storczykowa i Stokrotki
    W czwartek 5 stycznia od godz. 17:00 ul. Świerkowa i Wiśniowa
    W piątek 6 stycznia od godz. 14:00 ul. Żółwińska od Liceum i ul. Krucza
    W sobotę 7 stycznia od godz. 11:00 ul. Modrzewiowa
    W niedzielę 8 stycznia od godz. 14:00 ul. Maciejki

W poniedziałek 9 stycznia od godz. 17:00 ul. Akacjowa i Niezapominajki
W każdą niedzielę od godz. 10:00 do 14:00 zapraszamy do domu parafialnego na kęsa do Klemensa. W zakątku można spotkać się, porozmawiać przy kawie, herbacie, dobrym cieście. Zapraszamy
Intencje mszalne na bieżący tydzień wywieszone w gablocie przed kościołem. Są wolne intencje w miesiącu styczniu.