V Niedziela Wielkanocy – 28.04.2024

1. W najbliższą środę 01 maja Msze Święte o godzinie 9:00 i 18:00. Litanię do Matki Bożej śpiewamy po Mszy Świętej wieczornej.
  2. 2 maja przypada pierwszy czwartek miesiąca. Msze Święte o godzinie 9:00 i 18:00.
    O godzinie 17:30 Koronka do miłosierdzia Bożego, Msza Święta i całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. 3 maja w piątek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski – porządek Mszy Świętych jak w niedzielę, nie ma Mszy o 20:00. Msza o godzinie 10:30 w intencji Ojczyzny.
  4. W piątek księża odwiedzą chorych w domach.
  5. 4 mają pierwsza sobota miesiąca, o godzinie 9:00 Msza Święta w intencji Kółek Różańca Świętego, różaniec i całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. SPOWIEDŹ w czwartek, piątek i sobotę rano od 8:30, po południu od 17:30.
  7. Serdecznie zapraszamy dzieci do udziału w specjalnie dla nich przygotowanej Pierwszej Sobocie miesiąca, która tym razem odbędzie się 4 maja w Kaplicy Sióstr Miłosierdzia w Walendowie.
    Nabożeństwo rozpocznie się o godzinie 12.00, po zakończeniu Siostry zapraszają na mini piknik z ogniskiem, słodkim poczęstunkiem i konkursami dla młodszych dzieci, a dla starszych oprowadzanie po Klasztorze, opowieści o jego historii i Św. Faustynie.
  8. Możemy przekazać 1,5 % podatku na rzecz CARITAS Archidiecezji Warszawskiej. Więcej informacji na stronie Caritas.
  9. W każdą niedzielę od 10:00 do 14:00 zapraszamy do Zakątka Klemensa w domu parafialnym na kawę i ciasto. Dla dzieci kącik zabaw. Chcemy razem z Wami rozwijać żywą Wspólnotę Parafialną.
  10. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii i w Ukrainie.
  11. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła.