V Niedziela Wielkiego Postu – 03.04.2022

W tym tygodniu :
 1. Pierwszy czwartek miesiąca o godz. 17:00 Koronka do miłosierdzia Bożego, Msza Święta i całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
 2. We wtorek o godz. 19:00 spotkanie synodalne w domu parafialnym. Zapraszamy.
 3. Decyzją synodu parafialnego wznawiamy wydawanie Listu Klementyńskiego – pisma naszej parafii. Pierwszy numer na stoliku przy wyjściu z Kościoła. Koszt wydania jednego egzemplarza to 2 zł. Jeśli ktoś może złożyć ofiarę na ten cel to bardzo prosimy.
  Zachęcamy wszystkich do czytania naszej gazetki.
 4. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii. A z drugiej strony na rzecz uchodźców z Ukrainy.
  Za miesiąc marzec przekazaliśmy 3 tysiące na pomoc Rodzina rodzinie w Syrii i 4 tysiące na pomoc Ukrainie.
  Ofiarodawcom dziękujemy.
 5. Na naszej stronie parafialnej została umieszczona skrzynka intencji modlitewnych pt. modlitwa SOS. Jest to całkowicie anonimowe narządzie za pomocą, którego można przekazać prośbę o modlitwę w konkretnej intencji. Na naszym ogrodzeniu kościoła od strony ronda również wisi skrzynka na intencje modlitewne dla wszystkich, którzy potrzebują modlitwy.
  W podanych intencjach modli się wspólnota Odnowy w Duchu Świętym i Koła Żywego Różańca.
 6. Prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła. Możemy też tam złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego.
 7. Są wolne intencje mszalne w tym tygodniu.
 8. Następna niedziela – to Niedziela Palmowa. Caritas rozprowadza palmy przed kościołem. Poświęcenie palm na każdej Mszy Świętej. O godzinie 12:00 poświęcenie palm na Rynku i procesja do Kościoła. Po Mszy spotkanie organizacyjne dla Bielanek w domu parafialnym. Zapraszamy.
  O godzinie 13:00 dodatkowa Masza Święta dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców. Zapraszamy.
  Po Mszy Świętej o godzinie 17:00 i Gorzkich Żalach – Droga Krzyżowa ulicami Nadarzyna. Zapraszamy.
 9. Dzisiejsza taca na wsparcie na święta dla rodzin potrzebujących z naszej parafii.
 10. Intencje mszalne na bieżący tydzień wywieszone w gablocie przed kościołem.