V Niedziela Wielkiego Postu – 26.03.2023

1.  Dziś rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne dla dorosłych, które poprowadzi ks. prof. Jan Przybyłowski z UKSW. Nauka na każdej Mszy świętej.
  2. W poniedziałek i wtorek o godzinie 9:00 i 18:00 Msza święta z nauką, a o godzinie 19:30 nauka dla starszej młodzieży. Możliwość spowiedzi – w poniedziałek i wtorek rano od godziny 8:30, a po południu od godziny 17:00
  3. W poniedziałek wtorek i środę o godzinie 8:00 rekolekcje wielkopostne dla młodzieży z liceum w Nadarzynie
  4. Przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiary na pomoc dla Syrii i wsparcie Ukrainy
  5. 1 kwietnia – pierwsza sobota miesiąca – rano Msza święta o godzinie 9:00, różaniec i całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu. Możliwość spowiedzi – w sobotę rano od godziny 8:00, a po południu od godziny 17:00 do godziny 18:00.
  6. Następna niedziela to Niedziela Palmowa – poświęcenie palm na każdej Mszy świętej
  7. W przyszłą niedzielę Caritas będzie rozprowadzał palmy przed kościołem – zachęcamy do nabywania palm z Caritasu.
  8. W Niedzielę Palmową po Mszy świętej o godzinie 17:00 i Gorzkich żalach – Droga Krzyżowa ulicami Nadarzyna
  9. W godzinach od 10:00 do 14:00 zapraszamy na “kęsa do Klemensa”
  10. Na stoliku prasa katolicka. Jest też puszka, gdzie możemy złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego i na Wielkanoc.