V Niedziela zwykła – 06.02.2022

1. 11 lutego piątek Światowy Dzień Chorego Msza święta w intencji chorych o godz. 9:00. Zapraszamy. W czasie mszy udzielimy Sakramentu Namaszczenia Chorych.
  2. Wizytacja duszpasterska – „kolęda”:
    – Poniedziałek 7 lutego od godz. 10:00 Walendów nad Utratą i ul. Romantyczna a od godz. 18:00 ul. Cyranki i Gwiaździsta
    – Wtorek 8 lutego od godz. 10:00 ul. Kaczeńców i Stawowa – stare bloki i domki jednorodzinne. Od godz. 18:00 nowe bloki na osiedlu Stawowa
    – Środa 9 lutego od godz. 16:00 domki komunalne na ul. Brzozowej i Ogrody Walendów (m.in. ul. Tamka)
    – Czwartek 10 lutego od godz. 16:00 ul. Narcyzowa w Nadarzynie, oraz ul. Piwonii, Hortensji na Strzeniówce
    – W niedzielę 13 lutego od godz. 14:30 zamknięte osiedle na ul. Błońskiej
  3. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii i na utrzymanie parafii.
    Za miesiąc styczeń przekazaliśmy 2500 zł na rzecz ofiar w Syrii oraz 1000 zł na rzecz leczenia chorych na trąd. Ofiarodawcom bardzo dziękujemy.
  4. KURS PRZEDMAŁŻENSKI rozpoczyna się w naszej parafii 4 marca (piątek przed pierwszą niedzielą Wielkiego Postu) i będzie prowadzony w systemie piątek i sobota godz. 19:00, w niedzielę o godz. 18:00.
  5. Prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  6. Na ogrodzeniu kościoła od strony ronda wisi skrzynka na intencje modlitewne dla wszystkich, którzy potrzebują modlitwy.

W każdy poniedziałek o godz. 19:00 nasza parafialna Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym modli się we wszystkich powierzonych intencjach.

7. Intencje mszalne na bieżący tydzień wywieszone w gablocie przed kościołem.
  8. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek, dezynfekcji i zachowaniu dystansu społecznego.