VI Niedziela Zwykła – 11.02.2024

Dziś w Kościele obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Modlimy się w intencji chorych i tych którzy im pomagają, lekarzy, pielęgniarki, terapeutów.
  1. We wtorek 13 lutego otwarte spotkanie grupy synodalnej, zapraszamy i liczymy na aktywność i zaangażowanie w przedstawianiu potrzeb i propozycji zmian w naszej parafii, aby wspólnie budować jedność poprzez dobre relacje między nami.
  2. W środę 14 lutego zaczynamy Wielki Post. Środa popielcowa, Msze Święte z obrzędem posypania głów popiołem o godzinie 9:00, 16:30, 18:00 i 20:00. Mszę Świętą o godzinie 18:00 odprawi i wygłosi homilię Ks. Bp. Rafał Markowski.
  3. W piątek 16 lutego droga krzyżowa dla dzieci o godzinie 17:00, dla dorosłych o godzinie 18:00 oraz spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  4. W każdą niedzielę po Mszy o godzinie 17:00 śpiewamy Gorzkie Żale.
  5. Od 10:00 do 14:00 zapraszamy do Zakątka Klemensa w domu parafialnym na kawę i ciasto. Dla dzieci kącik zabaw.
  6. W sobotę 17 lutego całodzienne spotkanie – warsztaty z Mają Miduch, która przybliży nam Apokalipsę – Księgę nadziei i pocieszenia, szczegóły na plakacie.
  7. W następną niedzielę taca przeznaczona na Seminarium Duchowne w Warszawie.
  8. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii i w Ukrainie.
  9. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  10. Wizyta duszpasterska:
    12 lutego – poniedziałek, od godziny 17:00 ul. Jemiołowa, Tymiankowa, Leśnej Mgły i Barwna na Starej Wsi
    13 lutego – wtorek, od godziny 17:00 Stara Wieś Osiedle Tryton ul. Kolibra, Drozda, Słowika, Szczygła i Zięby
    14 lutego – środa nie ma kolędy
    15 lutego – czwartek, od godziny 19:00 Ogrody Walendów ul. Pachnąca, Peonii, Arniki, Mandarynki, Waniliowa i Zdrojowa
    16 lutego – piątek, od godziny 18:00 Walendów ul. Tamka, Widok, Koncertowa, Kameralna, Sonaty, Smyczkową, Symfonii
    17 lutego – sobota, od godziny 10:00 ul. Walendów ul. Nad Utratą z bocznymi: Romantyczna, Cyranki, Gwiaździsta
    18 lutego – niedziela, od godziny 14:00 Walendów ul. Kaczeńców, Stawowa, Tataraków, Sitowia, Trzcinowa.