VII Niedziela Wielkanocna – 29.05.2022

1. We wtorek ostatnie nabożeństwo majowe, a o 18:00 Msza Święta za zmarłych w miesiącu maju.
  2. W środę 1 czerwca Dzień Dziecka zapraszamy na Mszę o godzinie 18:00 – modlić się będziemy w intencji dzieci.
  3. Pierwszy czwartek miesiąca o godzinie 17:30 Koronka do Miłosierdzia Bożego, Msza Święta i całonocne wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  4. Pierwszy piątek miesiąca – księża odwiedzą chorych w domu.
  5. Pierwsza sobota miesiąca o godz. 9:00 Msza Święta, różaniec i całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu. W sobotę nie ma Mszy o godz. 7:00.
  6. Spowiedź w czwartek, piątek i sobotę rano od 6:30, a po południu o godz. 17:00.
  7. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii. A z drugiej strony na rzecz uchodźców z Ukrainy. Za miesiąc maj przekazaliśmy 3 tys. zł na rzecz ofiar w Syrii i 2 tys. zł na pomoc Ukrainie. Ofiarodawcom dziękujemy!
  8. Prasa katolicka Niedziela, Gość Niedzielny i List Klementyński do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  9. W następną niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Katecheza po Mszy św. o godz. 10:30 „Kim jesteś Duchu Święty?”
  10. W miesiącu czerwcu litania do Serca Pana Jezusa śpiewamy po Mszy św. wieczornej.
  11. W każdą niedzielę od godz. 10:00 d o14:00 zapraszamy na „Kęsa do Klemensa” dobra kawa, domowe ciacho, miła atmosfera.
  12. Intencje mszalne na bieżący tydzień wywieszone w gablocie przed kościołem.

Chrystus Zmartwychwstał – Prawdziwie Zmartwychwstał, Alleluja !