Niedziela Zesłania Ducha Świętego – 05.06.2022

W tygodniu:

1. W poniedziałek święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, Msze Święte o godz. 9:00 i 18:00.
  2. W niedzielę 12 czerwca Uroczystość Najświętszej Trójcy. O godzinie 12:00 Msza Święta w intencji ks. Proboszcza Andrzeja Wieczorka w 40 rocznicę święceń kapłańskich.
  3. Msza o 12:00 rozpoczyna Piknik Rodzinny – przewidziano wiele atrakcji, bieg o puchar Wójta. Na pikniku rozlosowane zostaną fanty za cegiełki grupy synodalnej na remont domu parafialnego i ogrody Klemensa. Prosimy zabrać ze sobą cegiełki. Serdecznie zapraszamy do udziału.
  4. Dziś przed kościołem zbieramy do puszek na dokończenie budowy Świątyni Opatrzności Bożej.
  5. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii, a z drugiej strony na rzecz uchodźców z Ukrainy. Za miesiąc maj przekazaliśmy 3 tys. zł na rzecz ofiar w Syrii i 2 tys. zł na pomoc Ukrainie. Ofiarodawcom dziękujemy!
  6. Prasa katolicka Niedziela, Gość Niedzielny i List Klementyński do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  7. W miesiącu czerwcu litania do Serca Pana Jezusa śpiewamy po Mszy Świętej wieczornej.
  8. W każdą niedzielę od godz. 10:00 d o14:00 zapraszamy na „Kęsa do Klemensa” dobra kawa, domowe ciacho, miła atmosfera.
  9. Intencje mszalne na bieżący tydzień wywieszone w gablocie przed kościołem.

Chrystus Zmartwychwstał – Prawdziwie Zmartwychwstał, Alleluja !