XIV Niedziela Zwykła – 03.07.2022

1. W czwartek o godz. 17:00 Koronka do miłosierdzia Bożego, Msza Święta i całonocne wystawienie Najświętszego Sakramentu
  2. W okresie wakacyjnym kancelaria czynna: poniedziałki, środy i piątki rano od 8:00 do 9:00, a po południu od 16:30 do 17:30 oraz w sobotę rano od 8:00 do 9:00.
  3. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii. A z drugiej strony na rzecz uchodźców z Ukrainy.
  4. Za miesiąc czerwiec przekazaliśmy 2 tys. zł na pomoc Rodzina Rodzinie w Syrii i 1 tys. zł na pomoc Ukrainie. Ofiarodawcom dziękujemy.
  5. Prasa katolicka Niedziela, Gość Niedzielny i List Klementyński do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  6. W każdą niedzielę od godz. 10:00 d o14:00 zapraszamy na „Kęsa do Klemensa” na spotkanie parafian przy dobrej kawie, domowym cieście w domu parafialnym.
  7. Intencje mszalne na bieżący tydzień wywieszone w gablocie przed kościołem.
Wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego wypoczynku – nie zapominajcie o Panu Bogu.