XVI Niedziela Zwykła – 17.07.2022

1. W poniedziałek wspomnienie św. Szymona z Lipnicy
  2. W piątek święto św. Marii Magdaleny
  3. W okresie wakacyjnym kancelaria czynna: poniedziałki, środy i piątki rano od 8:00 do 9:00, a po południu od 16:30 do 17:30 oraz w sobotę rano od 8:00 do 9:00.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy się modlić w intencji kierowców. Po każdej Mszy Świętej poświęcenie pojazdów. Zbierane ofiary przeznaczane są na zakup pojazdów dla polskich misjonarzy.
  5. W tym tygodniu będzie czyszczona posadzka w kościele, prosimy o wsparcie finansowe – koszt 10 tys. zł.
  6. Grupa pątników z Nadarzyna zaprasza na wspólne piesze pielgrzymowanie do Częstochowy w dniach od 6 do 14 sierpnia w ramach 311 WPP pod hasłem „Stworzył i posłał ich”. Ruszamy po Mszy Świętej w naszym kościele o godz. 9:00. Bliższe informacje umieszczone na plakacie w gablocie lub na stronie https://www.warszawa.paulini.pl/warszawska-pielgrzymka-piesza.
    Zapraszamy do składania intencji (skrzynka za ławkami), które zabierzemy do omodlenia na pielgrzymim szlaku – intencje zbieramy do dnia 6 sierpnia.
  7. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii. A z drugiej strony na rzecz uchodźców z Ukrainy.
  8. Prasa katolicka Niedziela, Gość Niedzielny i List Klementyński do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  9. W każdą niedzielę od godz. 10:00 d o14:00 zapraszamy na „Kęsa do Klemensa” na spotkanie parafian przy dobrej kawie, domowym cieście w domu parafialnym.