XVIII Niedziela Zwykła – 31.07.2022

1. Jutro 78 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego modlić się będziemy za wszystkich, którzy oddali swe życie w obronie Ojczyzny o godz. 7:00 i 18:00 na Mszy Świętej.
  2. Pierwszy czwartek miesiąca o godz. 17:30 Koronka do miłosierdzia Bożego, Msza Święta i całonocne wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  3. Pierwszy piątek miesiąca, księża odwiedzą chorych w domach.
  4. SPOWIEDŹ w czwartek i piątek rano od godz. 6:30 do 7:00, po południu od 17:00 do 18:00.
  5. Pierwsza sobota miesiąca – jest to Święto Przemienienia Pańskiego. Msze Święte o godz. 9:00 i 18:00. Po Mszy Świętej o godz. 9:00 pielgrzymi z naszej parafii wyruszają na trasę Warszawskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Zabiorą ze sobą do omodlenia intencje, które jeszcze do soboty można składać do skrzynki za ławkami. Zapraszamy do składania intencji. Po wyjściu pielgrzymów, różaniec i całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  6. Dziś zbiórka do puszek z przeznaczeniem na remont pomieszczeń parafialnego CARITAS.
  7. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii. A z drugiej strony na rzecz uchodźców z Ukrainy.
  8. Prasa katolicka Niedziela, Gość Niedzielny i List Klementyński do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  9. W każdą niedzielę od godz. 10:00 d o14:00 zapraszamy na „Kęsa do Klemensa” na spotkanie parafian przy dobrej kawie, domowym cieście w domu parafialnym.