XXII Niedziela Zwykła – 28.08.2022

• 1 września – pierwszy czwartek miesiąca. O godzinie 8.00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszam nauczycieli, dzieci i rodziców!
    O godz. 17.00 w kaplicy na cmentarzu zostanie odprawiona Msza św. w intencji żołnierzy polskich w rocznicę wybuchu 2-giej wojny światowej.

O godzinie 17.30 w kościele koronka do Miłosierza Bożego, Msza św. i całonocne wystawienie Najświętszego Sakramentu. Serdecznie zapraszamy!
  • 2 września – pierwszy piątek miesiąca. Księża odwiedzą chorych w domach.
  • 3 września – pierwsza sobota. Msza św. o godzinie 9.00 w intencji Kółek Żywego Różańca, następnie różaniec i całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu. W pierwszą sobotę nie ma Mszy św. o godzinie 7.00.
  • Spowiedź rano od 6.30 do 7.00 i po południu od 17.00 do 18.00
  • W każdą niedzielę od 10.00 do 14.00 zapraszamy na “Kęsa u Klemensa” – spotkanie parafian przy kawie, dobrym ciastku i miłej rozmowie. Wszystkich serdecznie zapraszamy!
  • Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii, a z drugiej strony na rzecz uchodźców z Ukrainy.
  • Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i List Klementyński do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  • Od 1 września kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku [w dni powszednie] rano od 8.00 do 9.00 i po południu od 16.30 do 17.30, a w soboty rano od 8.00 do 9.00.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i niechaj Pan Bóg nas błogosławi!