XXVIII Niedziela Zwykła – 15.10.2023

1. Dziś Dzień Papieski – zbiórka do puszek na fundusz stypendialny [fundacja “Dzieło Nowego Tysiąclecia”] wspierający dzieci i młodzież w edukacji. Prosimy o życzliwość.
  2. W każdą niedzielę od godz. 10:00 do 14:00 zapraszamy do domu parafialnego na kęsa do Klemensa. W Zakątku można spotkać się, porozmawiać przy kawie, herbacie, dobrym cieście.
  3. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii i w Ukrainie. W minioną sobotę miało miejsce włamanie do kościoła, a dwie puszki na datki charytatywne zostały uszkodzone.
  4. W domu parafialnym trwają “Warsztaty biblijne”.
  5. W poniedziałek wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.
  6. W środę św. Łukasza Ewangelisty.
  7.  Za tydzień Niedziela misyjna, zbiórka na misje.
  8. Trwają prace przy głównej alei na cmentarzu. Odbiór świeci jest utrudniony. O ile to możliwe prosimy o wyrozumiałość i zabieranie śmieci do domu.
  9. W piątek o godz. 19.00 spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do bierzmowania.