XXXII Niedziela Zwykła – 12.11.2023

W tym tygodniu:
  1. W piątek 17 listopada o godz. 19:00 spotkanie w kościele dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.
  2. W następną niedzielę przypada Światowy Dzień Ubogich, przed kościołem zbiórka do puszek Caritas.
  3. Za dwa tygodnie 23 listopada czwartek, odpust parafialny, a w niedzielę 26 listopada będziemy obchodzić 570 rocznicę nadania praw miejskich Nadarzynowi i powstania Parafii. Z tej okazji przybędzie Ks. Kardynał Kazimierz Nycz i odprawi Mszę Świętą o godzinie 10:30. Obchody poprzedzą rekolekcje.
  4. W niedzielę od godz. 10:00 do 14:00 zapraszamy do domu parafialnego na kęsa do Klemensa. W Zakątku można spotkać się, porozmawiać przy kawie, herbacie, dobrym cieście. Przy Zakątku jest regał z wartościowymi książkami , które można pożyczyć do czytania, również w języku ukraińskim. Zapraszamy
  5. 26 listopada Zakątek będzie nieczynny.
  6. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii i w Ukrainie.
  7. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła. Zapraszamy też do aktywnego włączenia się w redagowanie gazetki.
  8. Gorąco polecamy lekturę naszego parafialnego biuletynu wydawanego pod tytułem „List Klementyński” zarówno w wersji dla dorosłych jak i dzieci – proszę o zabieranie dla siebie jak i przekazywanie tego wydawnictwa również znajomym, rodzinie i sąsiadom.
  9. Są wolne intencje mszalne w miesiącu listopadzie.
  10. Intencje mszalne na bieżący tydzień wywieszone w gablocie przed kościołem.