XXXIII Niedziela Zwykła – 13.11.2022

Dziś w Kościele obchodzimy VI Światowy Dzień Ubogich pt. „Chrystus dla Was stał się ubogim”. Przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz ubogich z naszej parafii i ubogich na Ukrainie.

1. We wtorek 15 listopada wspomnienie Św. Alberta Wielkiego – doktora Kościoła
  2. W czwartek 17 listopada wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej
  3. W piątek 18 listopada wspomnienie błogosławionej Karoliny Kózkówny, patronki bielanek
  4. W następną niedzielę przypada Uroczystość Chrystusa Króla. Po Mszy Świętej o godz. 12:00 litania do Serca Pana Jezusa i procesja. Zapraszamy.
  5. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii. A z drugiej strony na rzecz uchodźców z Ukrainy.
  6. Prasa katolicka Niedziela, Gość Niedzielny i List Klementyński do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła. Zapraszamy też do aktywnego włączenia się w redagowanie gazetki.
  7. Budujmy wspólnotę – W każdą niedzielę od godz. 10:00 d o14:00 zapraszamy do Zakątka na „Kęsa do Klemensa” na spotkanie parafian przy dobrej kawie, domowym cieście w domu parafialnym. Dla dzieci specjalny pokój zabaw.
  8. Intencje mszalne na bieżący tydzień wywieszone