IV Niedziela Zwykła – 28.01.2024

1. 1 lutego pierwszy czwartek miesiąca o godzinie 17:30 Koronka do Miłosierdzia Bożego, Msza Święta i całonocne wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  2. 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego Mszę Święte o godzinie 9:00 i 18:00. Przynosimy świece. Taca na zakony kontemplacyjne.
  3. O godzinie 19:00 dodatkowa Msza Święta dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.
  4. 3 lutego pierwsza sobota miesiąca, Msze Święte o godzinie 9:00 i 18:00 po Mszy o godzinie 9:00 różaniec i całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu. Pierwsze spotkanie dla dzieci – Pięć Pierwszych Sobót Miesiąca. Więcej we wcześniejszym wpisie na FB oraz na stronie parafii.
  5. Od 10:00 do 14:00 zapraszamy do Zakątka Klemensa na kawę i ciasto.
  6. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii i w Ukrainie.
  7. Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Chorych na trąd. W Gościu Niedzielnym jest ciekawy artykuł o pracy w polskiej placówce opieki dla chorych na trąd. Za ławkami na stoliku puszka zbiórki na ten cel.
  8. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  9. Wizyta duszpasterska:
    29 stycznia – poniedziałek, od godziny 17:00 ul. Wesoła, Brzoskwiniowa, Malinowa, Kazimierzowska, Porzeczkowa, Konwaliowa, Kwiatu Paproci

30 stycznia – wtorek, od godziny 17:00 ul. Jeżynowa, Kukułki, Skowronków, Jaskółcza, Muzyczna, Jedliny i Starego Dębu
    31 stycznia – środa, od godziny 17:00 osiedle Jaworowa
    1 lutego – czwartek, od godziny 17:00 ul. Komorowska, Lawendowa, Macierzanki, Biedronki, Świetlików na Strzeniówce
    2 lutego – piątek od godziny 17:00 ul. Tujowa, Magdalenki, Magnolii, Kokosowa, Miodowa
    3 lutego – sobota, od godziny 10:00 ul. Komorowska w Nadarzynie oraz ul. Księżycowa i Czekoladowa
    4 lutego – niedziela, od godziny 13:30 ul. Grodziska od początku do ul. Bałtyckiej z bocznymi: Miłosna, Czarnego Bzu, Wakacyjna, Srebrna, Krokusowa, Agawy, Kamykowa.