Klub Seniora “U KLEMENSA”

Klub Seniora „U Klemensa” .

Szanowni Państwo, Drodzy Parafianie informujemy, że z nowym rokiem 2023 Parafialny Zespół Caritas wznowił  działalność Klubu Seniora „U Klemensa”.

Spotkania Klubu Seniora „ U Klemensa” koordynowane są przez parafialny Caritas i są otwarte dla wszystkich chętnych.  Swoją działalność zaczęliśmy na początku 2020 roku, jednak pandemia koronawierusa uniemożliwiła organizowanie spotkań klubu.

Obecnie zapraszamy w każdą środę w godz. 10.00 – 12.00 do domu parafialnego na wspólną kawę i herbatę. Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału.

Ważniejsze wydarzenia w 2023 roku:

• 27 stycznia, na pierwszym spotkaniu uczniowie   kl. II B i III C Szkoły Podstawowej z Nadarzyna  zaprezentowali Jasełka.
  • 10 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień Chorego.  Dziękujemy Księżom z naszej Parafii ks. Proboszczowi Andrzejowi Wieczorkowi , ks. Jerzemu Jędrzejewskiemu i ks.Marcinowi Kościecha za mszę św. z namaszczeniem i indywidualną modlitwę, za dar wspólnoty i modlitwy.
  • 15 lutego gościliśmy Komendanta Komisariatu Policji nadkomisarza Marcina Kwiatkowskiego i  sierżant.sztab. Ewelinę Kozłowską – Chłopaś dzielnicową KP Nadarzyn. Tematem przewodnim spotkania  było bezpieczeństwo osób starszych pt. „ Bezpieczny Senior”. Dziękujemy naszej nadarzyńskiej Policji oraz GOPS w Nadarzynie za przygotowanie spotkania.
  • 22 lutego Środa Popielcowa. Tradycyjnie po mszy św. o godz. 9.00 odbyło się spotkanie w sali klementyńskiej.  Obejrzeliśmy fragment filmu o św. Franciszku z Asyżu.

Przed nami kolejne spotkania filmowe, warsztaty i inne aktywności. Liczymy na Państwa pomysły, zaangażowanie i wspólne tworzenie harmonogramu spotkań.

Do zobaczenia !