Solidarni z Ukrainą

Parafialny Zespół Caritas oraz placówka wsparcia dziennego „Ognisko Tęcza” GOPS serdecznie zapraszają na I Warsztaty Integracyjne  „Bo chodzi o to, żeby razem spędzać czas”.

8 kwietnia 2022 r. (piątek) w godz. 15.00-17.00.
Dom Parafialny ul.Kościelna 3, 05-830 Nadarzyn

Wstęp wolny! Kolejne warsztaty odbędą się: 29 kwietnia , 13 maja , 27 maja 2022

Zaproszenie na warsztaty integracyjne – plakat (szczegóły na plakacie).

*****************************************************************************

Szanowni Państwo, serdecznie dziękujemy i informujemy.

Akcja „Paczka dla Ukrainy” organizowana przez Caritas Polska, Caritas Archidiecezji Warszawskiej i parafialną Caritas została zakończona. Wysłaliśmy 90 paczek (przygotowane wg zaleceń m.in. żywność, środki opatrunkowe, kosmetyczne) o łącznej wadze 1700 kg. Paczki przygotowane zostały przez społeczność szkół podstawowych z Nadarzyna i Ruśca, parafian – mieszkańców gminy (jedna paczka przez mieszkańców Pruszkowa) oraz przez wolontariuszy Caritas. Transport paczek do Ukrainy został zorganizowany przy wsparciu Wójta Gminy Nadarzyn.

Wszystkim zaangażowanym w przeprowadzenie w/w akcji serdecznie dziękujemy.

Nadarzyn, dn. 21.04.2022 r.

**********************************************************************************

Parafialny Zespół Caritas zachęca do włączenia się w pomoc dla Ukrainy. Drodzy Parafianie!

Razem z Caritas Polska zapraszamy do udziału w akcji „Paczka dla Ukrainy”.

Przynieś karton wypełniony produktami żywnościowymi, produktami dla dzieci oraz artykułami chemicznymi i kosmetycznymi. Ważne, aby paczka została przygotowana według szczegółowych instrukcji dostępnych na stronie www.caritas.pl/paczkadlaukrainy.

Znajduje się tam szczegółowy opis produktów, wymiary i waga kartonu. Tak przygotowane paczki zostaną wysłane za pośrednictwem Caritas do rodzin na Ukrainie.

Jedna paczka zapewni kilkuosobowej rodzinie produkty na około tydzień.

Caritas – solidarni z Ukrainą

Карітас при парафії св. Климента